Posjeta Udruženja jordansko-bosanskohercegovačkog prijateljstva i poslovne saradnje

Dana 16.05.2022. Muzej “Alija Izetbegović” su posjetili predstavnici Udruženja jordansko-bosanskohercegovačkog prijateljstva i poslovne saradnje. Čast nam je bila ugostiti delegaciju predvođenu predsjednikom Upravnog odbora, Adnanom Bushnaqom i članom Upravnog odbora, Anasom Nairoukhom.

Naši prijatelji iz Jordana obišli su stalnu muzejsku postavku uz pratnju direktorice Nađe Berberović-Dizdarević. Tokom posjete imali su priliku upoznati se sa dosadašnjim radom i aktivnostima Muzeja te razgovarati sa direktoricom o mogućnostima buduće saradnje na polju afirmacije svih vrijednosti i ideja za koje se Predsjednik Izetbegović zalagao.

Predstavnici Udruženja izrazili su punu podršku radu Muzeja i izrazili spremnost da podrže buduće muzejske projekte.