U Mostaru otvorena izložba fotografija “1. mart – Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine”

Povodom u Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, JU Muzej “Alija Izetbegović” je u suradnji sa AM SDA organizovao izložbu fotografija “1. mart – Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine”.
Otvorenje izložbe je upriličeno u Centru za kulturu Mostar, uz poštivanje svih predviđenih epidemioloških mjera. Izložba ima važan dokumentarni karakter i obuhvata originalne fotografije, replike dokumenata, te novinske članke koji su tematski vezani za 1. mart – Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine, ali i za lik i djelo prvog predsjednika Republike Bosne i Hercegovine, Alije Izetbegovića.
Izložba će biti otvorena za posjetioce do 07.03.2021. godine u periodu od 10 do 15 sati svakim radnim danom.